Revize elektro pro vaše bezpečí

Revize elektrických zařízení

Revize elektrických zařízeníProvádíme revize elektrických zařízení

- výchozí a pravidelné revize elektro
- revize přenosných spotřebičů a nářadí
- revize hromosvodů
- převzetí kompletní správy revizí ve společných prostorách družstevních domů,
včetně hlídání termínů a zajištění porevizních oprav.
- revize objektů
- revize bytových domů
- revize rodinných domků
- revize škol

Revize u nás objednáte pomocí formuláře Napište nám či telefonicky.

Revize elektro pro vaši bezpečnost

Revize elektro pro vaši bezpečnostProč je třeba věnovat pozornost pravidelnému provádění revizí elektro? Platné normy a předpisy pro provádění revizí elektro jsou tu proto, aby chránily vaše zdraví i majetek. Možná jste se již setkali se situací, ať už na vlastní kůži či pouze z doslechu, kdy došlo k nehodě způsobené nesprávnou elektro instalací. Pravidelné kontroly a revize elektro často odhalí skryté závady a mohou předejít nehodám.

Revize elektrospotřebičů ve veřejných objektech

Dnešní elektrospotřebiče jsou přístroje s omezenou životností a často dochází k jejich poruchám ještě před ukončením záruční doby. Jestliže zodpovídáte za prostory přístupné veřejnosti, chraňte sebe i ostatní pravidelnými revizními kontrolami, zahrnující revize elektrospotřebičů. Provozovatelé škol, školek, veřejných úřadů, restauračních zařízení, sportovišť a jiných budov, v nichž se pohybuje veřejnost, by měli mít na paměti nutnost pravidelných revizí elektro.

Revize elektrospotřebičů patří do zvláštní kategorie, k níž je třeba přistupovat s ještě větší opatrností. Zatímco nové elektroinstalace musí odpovídat stále se zpřísňujícím normám, elektrospotřebiče jsou často poruchové. Mnohdy se stává, že jejich skryté vady způsobují požáry, kterým by šlo předejít pečlivou revizí elektrospotřebičů v objektu.

Při vzniku škod je revize elektrospotřebičů nutností. Jestliže se domáháte úhrady škod na pojišťovně, bez předložení revizní zprávy o provedené revizi elektrospotřebičů dle platných předpisů, Vám pojišťovna škodu nemusí proplatit. I když vaše zpráva shoří při požáru, stále můžete kontaktovat našeho revizního technika, která Vám na požádání vystaví novou revizní zprávu, s datem odpovídajícím revizi elektrospotřebičů, kterou u Vás prováděl. Nespoléhejte na elektroniku často pocházející z levných zdrojů. Odhalte závady ještě než se projeví a svěřte se do rukou revizního technika, krerý Vám zhotoví zprávu o provedené revizi elektrospotřebičů.

Revize v objektech po přerušení elektrického vedení hlodavci

Vedení elektrické energie podléhá přísným normám. Občas se setkáváme se situací, kdy je elektrické vedení poškozeno či přerušeno útokem hlodavců. Průmyslové objekty, sklady, sklepy panelových a rodinných domů, půdní prostory či rekreační objekty jsou velmi často napadány hlodavci, jako jsou krysy, potkani, i malé myšky. Po překousání drátů vedoucích elektrickou energii je nutná oprava s následnou revizí, aby nedocházelo k ohrožení zdraví či života lidí.
Provádíme revize obytných prostor, sklepů i půd. Před provedením revize elektrického vedení po útoku hlodavců doporučujeme nejprve provést deratizační zásah, aby se zamezilo opakovanému přerušení el. vedení.
www.brel.cz
Login

• revize elektrických instalací
• revize pracovních strojů
• revize přenosných elektrospotřebičů a nářadí
• revize hromosvodů

HOME - BREL, revize elektrických instalací,  revize pracovních strojů, revize přenosných elektrospotřebičů a nářadí, revize hromosvodů
mapa stránek
Mapa stránek
776 370 531
OBJEDNEJTE

Created by © 2013 ALS-Euro s.r.o. - tvorba stránek | Tvorba webových stránek ALS-Euro
Doporučujeme: Brýle a čočky | Moto-Army eshop | Optika Novus | Půjčovna nářadí Mladá Boleslav | Návrhy zahrad | Čárové Lasery | Zdravá výživa a bio | Dárky a svíčky