Login

Revize elektro pro vaše bezpečí

Revize elektrických zařízení

Revize elektrických zařízeníProvádíme revize elektrických zařízení

- výchozí a pravidelné revize elektro
- revize přenosných spotřebičů a nářadí
- revize hromosvodů
- převzetí kompletní správy revizí ve společných prostorách družstevních domů,
včetně hlídání termínů a zajištění porevizních oprav.
- revize objektů
- revize bytových domů
- revize rodinných domků
- revize škol a školek 
- revize firem, výrobních provozů  a továrních hal
- revize fotovoltaických systémů

Revize u nás objednáte pomocí formuláře Napište nám či telefonicky.

Revize elektro pro vaši bezpečnost

Revize elektro pro vaši bezpečnostProč je třeba věnovat pozornost pravidelnému provádění revizí elektro? Platné normy a předpisy pro provádění revizí elektro jsou tu proto, aby chránily vaše zdraví i majetek. Možná jste se již setkali se situací, ať už na vlastní kůži či pouze z doslechu, kdy došlo k nehodě způsobené nesprávnou elektro instalací. Pravidelné kontroly a revize elektro často odhalí skryté závady a mohou předejít nehodám.

Revize elektrospotřebičů ve veřejných objektech

Dnešní elektrospotřebiče jsou přístroje s omezenou životností a často dochází k jejich poruchám ještě před ukončením záruční doby. Jestliže zodpovídáte za prostory přístupné veřejnosti, chraňte sebe i ostatní pravidelnými revizními kontrolami, zahrnující revize elektrospotřebičů. Provozovatelé škol, školek, veřejných úřadů, restauračních zařízení, sportovišť a jiných budov, v nichž se pohybuje veřejnost, by měli mít na paměti nutnost pravidelných revizí elektro.

Revize elektrospotřebičů patří do zvláštní kategorie, k níž je třeba přistupovat s ještě větší opatrností. Zatímco nové elektroinstalace musí odpovídat stále se zpřísňujícím normám, elektrospotřebiče jsou často poruchové. Mnohdy se stává, že jejich skryté vady způsobují požáry, kterým by šlo předejít pečlivou revizí elektrospotřebičů v objektu.

Při vzniku škod je revize elektrospotřebičů nutností. Jestliže se domáháte úhrady škod na pojišťovně, bez předložení revizní zprávy o provedené revizi elektrospotřebičů dle platných předpisů, Vám pojišťovna škodu nemusí proplatit. I když vaše zpráva shoří při požáru, stále můžete kontaktovat našeho revizního technika, která Vám na požádání vystaví novou revizní zprávu, s datem odpovídajícím revizi elektrospotřebičů, kterou u Vás prováděl. Nespoléhejte na elektroniku často pocházející z levných zdrojů. Odhalte závady ještě než se projeví a svěřte se do rukou revizního technika, krerý Vám zhotoví zprávu o provedené revizi elektrospotřebičů.

Revize v objektech po přerušení elektrického vedení vlivem havárie

Vedení elektrické energie podléhá přísným normám. Občas se setkáváme se situací, kdy je elektrické vedení poškozeno či přerušeno vlivem havárie, požáru, či působením  přírodní katastrofy. Poškozené  elektrické vedení často může  ohrozit majetek, zdraví, i životy občanů. Opravě  poškozeného vedení  by vždy měla předcházet revize objektu zkušeným revizním technikem, který  posoudí veškerá  rizika.
Provádíme  revize elektro v objektech poškozených požárem,  povodní, revize hromosvodů po zásahu  bleskem.

Revize fotovoltaických elektráren a solárních panelů

Vlivem vysoké  inflace a zdražování elektrické  energie výrazně vzrůstá  poptávka po fotovoltaických  systémech, jež  jsou díky  dotacím  přístupné širokému  spektru běžných domácností. Revize fotovoltaických  systémů  je nezbytná před  připojením nové fotovoltaiky k veřejné elektrické síti.
www.brel.cz

• revize elektrických instalací
• revize pracovních strojů
• revize přenosných elektrospotřebičů a nářadí
• revize hromosvodů

HOME - BREL, revize elektrických instalací,  revize pracovních strojů, revize přenosných elektrospotřebičů a nářadí, revize hromosvodů
mapa stránek
Mapa stránek
776 370 531
OBJEDNEJTE

Created by © 2013 ALS-Euro s.r.o. - tvorba stránek | Tvorba webových stránek ALS-Euro
Doporučujeme: Brýle a čočky | Moto-Army eshop | Optika Novus | Čárové Lasery | Zdravá výživa a bio